Connect with us

Lajme

Pensionistët bëhen me hapësirë të re në Prishtinë

Published

on

Dje u bë hapja zyrtare e hapësirave të rinovuara të lidhjes së pensionistëve të Kosovës në Prishtinë. Janë përmirësuar kushtet e shërbimeve të pensionistëve, ku shumica e tyre kalojnë kohën aty. Rinovimi është projekt i përbashkët i Ministrisë së punës dhe mirëqenies sociale dhe Rotary Club Prishtina, i cili ka kushtuar rreth 20 mijë euro.  Ministri i punës dhe mirëqenies sociale Arban Abrashi ka falënderuar të gjithë donatorët të cilët janë solidarizuar me pensionistët, të cilët pas luftës ishin “kategori e margjinalizuar”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending