Connect with us

Lajme

Pengmarrje mes kushërinjve për borxh

Mbajti peng djalin e xhaxhaxhit të tij sepse nuk i jepte borxhin dhe përfundon në burg duke u dënuar me 4 vite heqje lirie. Historia ka ndodhur në fillim të këtij viti, kur policia prangosi Xhevahir Ketën pasi në zonën e Alliasit kishte marrë peng kushëririn e tij.

Published

on

Shkak për këtë pengmarrje ishin bërë disa lekë borxh dhe fakti se e mbante telefonin mbyllur, duke ju shmangur.

Xhevahir Keta e mbajti për 3 orë peng djalin e xhaxhait të tij Ylber Kera, duke e futur në një makinë. Pengmarrja është bërë në sy të djalit të vogël, i cili është lënë në mes të rrugës, ndërkohë që pas tre ore Xhevahir Kera, e ka lënë kushëririn e tij në një lokal afër Paskuqanit, ku ai ka vijuar të pijë nga gëzimi.

Madje dhe vetë policia e Tiranës e ka gjetur pikërisht në këtë lokal, duke konsumuar alkool. Gjatë kohës kur ka ndodhur pengmarrja ka ndodhur edhe një debat mes tyre. Xhevahiri i ka thënë pse e ke mbyllur numrin e telefonit pasi i prishte punë. Ylberi i ka thënë se bënte çfarë të donte me telefonin e tij.

Në debat e sipër Xhevahiri e ka kapur nga dora Yberin dhe e ka hipur në makinë. Në makinë Xhevahiri ka qënë me dy persona të tjerë të cilët nuk njiheshin nga ana e Ylberit. Pas kësaj ai ka lënë në rrugë djalin e mitur dhe është nisur me makinë.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending