Connect with us

Sporti

Pele martohet për të tretën herë në moshën 75-vjeçare

Published

on

Legjenda e futbollit brazilian, Pele do të martohet për të tretën here. Këtë do ta bëjë me një ceremoni të vogël fetare në Sao Paulo

Pele dhe Marcia Cibele Aoki 25 vite më e re se ai, pas një lidhjeje 6-vjeçare do të martohen këtë vit.

Plani për tu martuar në 2014 u shty për shkak të problemeve shëndetësore të futbollistit.

Braziliani Pele ka 3 fëmijë nga martesa e parë që ka zgjatur 12 vite dhe 2 të tjerë nga martesa e dytë që ka zgjatur 12 vite.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending