Connect with us

Lajme

PDK sot zyrtarizon kandidatin për kryetar të Drenasit

PDK në Drenas sot pritet që të zyrtarizojë kandidatin e kësaj partie për të parin e komunës. Kjo është bërë e ditur nga njoftimi i asambleistit të PDK-së në komunën e Drenasit, Xhavit Drenori, i cili pritet të jetë kandidati nga radhët e PDK-së për kryetar të kësaj komune.

Published

on

 

Ja njoftimi i plotë i Drenorit:

“Dëshiroj të ju njoftoj se sot, dt. 06.11.2016, me fillim në ora 14:00, në restaurant GRANITI në Drenas (afër rreth-rrotullimit, përballë Al – trade) do të shpallë kanidaturën time për të parin e Komunës së Drenasit për pjesën e mbetur të mandatit. Para qytetarëve të ftuar në këtë aktivitet dhe para Jush dërshiroj të elaboroj katër fushat problematike që i kam identifikuar tash sa kohë nga pozita e anëtarit të Kuvendit Komunal në Drenas, e të cilat janë pjesa kryesore përbërëse e programit tim qeverisës për këtë pjesë të mbetur të mandatit. Ju ftoj të na mbuloni medialisht!”

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending