Connect with us

Lajme

PDK nesër zyrtarizon kandidatin për Drenas

Asambleisti i PDK-së në komunën e Drenasti pritet që nesër ta zyrtarizojë kandidaturën për kryetar të kësaj komune.

Published

on

 

Këtë e ka bërë të ditur përmes një njoftimi në rrjetet sociale.

Ai ka ftuar miqtë dhe përkrahësit e tij që të marrinë pjesë në zyrtarizimin e kandidatures së tij, shkruan ORAinfo.

Postimin i plotë i Drenorit:

Miq, nesër zyrtarizoj kandidaturën time për të parin e Drenasit.

Jeni përzëmersisht të ftuar nesër, dt. 06.11.2016 në restaurant GRANITI në Drenas (afër rreth-rrotullimit, përballë Al – trade) në ora 14:00.

Para Jush dërshiroj të elaboroj katër fushat problematike që i kam identifikuar në qeverisjen lokale në Drenas tash sa kohë nga pozita e anëtarit të Kuvendit Komunal në Drenas, e të cilat janë pjesa kryesore përbërëse e programit tim për këtë pjesë të mbetur të mandatit.

Do jem i hapur edhe për pyetjet dhe sugjerimet e Juaja.

PS.: Kam arritë me e mbledhe buxhetin me ju gostisë nesër me nga një shishe ujë 0,5 litra. Megjithatë kjo është kalimtare sepse në takimin tonë të radhës besoj që do të avancohemi me shishe me lëng, meqë jam në procedurë për të marrë një kredi në bankë për fushatë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending