Connect with us

Lajme

PDK-ja kundër ndryshimeve të mëdha në Qeveri

Partia Demokratike më nuk është e interesuar që Qeveria t’i nënshtrohet një riformatimi të thellë, ashtu siç ka proklamuar kryeministri Isa Mustafa.

Published

on

Koalicioni do të mjaftohet me plotësimin e pozitave të lëna bosh, shkruan sot Koha Ditore.

Vonesat në ndryshimet e kabinetit qeverisës, zyrtarët qeveritarë i kanë arsyetuar duke thënë se asnjëherë nuk ka qenë i përcaktuar saktë aspekti kohor se kur do të ndodhë riformatimi. Por as pas më shumë se dy vite të qeverisjes Mustafa asnjëherë nuk ka pasur vlerësim të performancës së ministrave dhe as një analizë përkitazi me tkurrjen e disa ministrave të cilën vetë Mustafa e ka paralajmëruar.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending