Connect with us

Lajme

PDK e kupton që gaboi me procesin e demarkacionit

Published

on

Nait Hasani nga Partia Demokratike e Kosovës, në një intervistë për gazetën Epoka e Re ka deklaruar se shpreson që partia e tij do të kërkojë rishikim të marrëveshjes së Demarkacionit me Malin e Zi.

Hasani ka thënë se tashmë edhe bashkëpartiakët e tij nga rajoni i Dukagjinit e kanë kuptuar se versioni aktual i kësaj marrëveshje është i gabueshëm.

Sipas tij, rishikimi i Demarkacionin dhe shkarkimi i komisionit qeveritar që ka bërë marrëveshjen do të ndikojë në qetësimin e situatës politike në vend.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending