Connect with us

Sporti

Paul Pogba ha torte dhe shikon Lazio – Napoli me ‘gol-geterin’ Lukaku (Foto/Video)

Published

on

Sulmuesi i Everton, Romelu Lukaku dhe ylli i Manchester United, Paul Pogba vazhduan miqësin e tyre të ngrohtë edhe të dielen mbrëma.

Ata ndjekën bashkë ndeshjen e mbrëmshme të Serie A në mes Napolit dhe Lazios.

Manchester United midfielder Pogba enjoys a chocolate cake on the sofa Manchester United midfielder Pogba enjoys a chocolate cake on the sofa

Më herët gjatë ditës të dy ata korrën fitore me skuadrat e tyre të Man United dhe Evertonit, respektivisht.

Pogba's 'brother' Lukaku is all smiles as he poses on the couch watching Lazio vs Napoli Pogba introduces in his friend Lukaku to his 13.9 million Instagram followers

Lukaku postoi disa foto dhe një video në profilin e tij në rrjetin social, Instagram, ku mund të shihen dy futbollistët tek rrinë bashkë, transmeton Periskopi.


Pogba and Lukaku are close friends and came together at the end of their recent encounter

Pogba dhe skuadra e tij nga Old Trafford renditen në vendin e pestë në tabelë, ndërsa Lukaku me Evertonin në vendin e shtatë. /Periskopi/

 

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending