Patrisi publikon fotografinë më të ëmbël me Tianin, ja si kujdeset për të birin (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Që kur filloi të na dhurojë buzëqeshjet e para, duket se të gjithë po i ndjekim hap pas hapi ndryshimet e vogëlushit Tian. Dhe ja ku është i radhës.

Jo vetëm Tuna, por edhe Patrisi është angazhuar maksimalisht në mirërritjen e të voglit, ndaj edhe tregohet i gatshëm për çdo nevojë të tij.

Ai sapo publikoi një fotografi bashkë me Tianin, të cilin si duket e ka zënë gjumi në krahët e babait.

“Djali i babit flen si shpirt”- janë fjalët me të cilat Patrisi e ka shoqëruar këtë fotografi kaq të bukur babë e bir.

Shpërndaje në: