Connect with us

Lajme

Pas vjedhjes, shtëpia e Lumezit pajiset me kamera (VIDEO)

Mëngjesin e sotëm, shtëpia e Kryeprokurorit të Shtetit Aleksandër Lumezi ishte cak i hajnave.

Published

on

Në shtëpinë e kryeprokurorit sipas zëdhënëses së Prokurorisë së Shtetit u vodhën disa ‘gjëra’.

Ekipi i KALLXO.com ishte te shtëpia e kryeprokurorit. Në pamjet e shfaqura në video shihen punëtorët duke pajisur shtëpinë e Lumezit me kamera të sigurisë të cilat kishin munguar në shtëpinë e tij.

Edhe pse ishte brenda shtëpisë, kryeprokurori Lumezi nuk deshi të prononcohet para kamerave në lidhje me rastin.

Ekipi i forenzikës kishte kryer punën e saj dhe ishte larguar nga vendi i ngjarjes ndërsa policia njofton se deri më tani ende nuk ka ndonjë të re në lidhje me grabitjen dhe se hetimet janë duke vazhduar.

Policia në një deklaratë të lëshuar pak orë më parë tha se grabitja ka ndodhur rreth orës 04:00 të mëngjesit.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending