Connect with us

Lajme

Pas Trepçës, mediet serbe alarmojnë politikanët për liqenin e Gazivodës

Mediat serbe i kanë porositur politikanët e tyre që problemi me Trepçën mos të jetë fokusi i tyre i vetëm që duhet rregulluar. Sipas tyre, liqeni i Gazivodës duhet të jetë brenga e radhës për politikën serbe.

Published

on

“Nuk ka asnjë marrëveshje të nënshkruar mes Prishtinës dhe Beogradit për zgjidhjen e çështjes së liqenit të Gazivodës. Madje nuk ka asnjë dokument që ky liqen është përmendur në mes të dy palëve që nga viti 2011. Situata e Gazivodës mund të marrë kahje si ajo e Trepçës dhe ky përbën rrezik serioz që ne ta humbasim atë” shkruan sot një gazetë serbe, transmeton Indeksonline.

Edhe ekspertët serbë i kanë dhënë porosi palës serbe që situatën e liqenit të Gazivodës ta diskutojnë në takimin e radhës në Bruksel./Indeksonline/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending