Pas Suarez dhe Sterling, edhe ky yll e do largimin nga Liverpool

Tifozët e Liverpoolit kanë marrë një lajm mjaft të keq. Sulmuesi anglez, Daniel Sturridge dëshiron të largohet nga Anfield Road, shkruan Mirror.

Periskopi.com Sporti

27-vjeçari ka humbur vendin në formacionin bazë, pasi trajneri Jurgen Klopp nuk llogaritë shumë në të.

Raportohet se për Sturridge interesohen Stoke City dhe West Ham United, të cilët janë ta gatshëm të paguajnë deri në 32 milionë euro për shërbimet e tij. /Periskopi.com

Shpërndaje në: