Connect with us

Sporti

Pas Ronaldos, edhe Totti me mesazh rrëqethës për fëmijët sirianë (Video)

Published

on

Në Siri nuk kanë të ndalur bombardimet, disa orë më parë Siria është goditur nga bombardimet e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, duke i sulmuar forcat e regjimit të Asadit.

Bashar Al Asad ditë më parë kishte sulmuar fëmijët sirianë me armë kimike duke i lënë të vrarë 72  fëmijë.

Gjatë ditës së djeshme ylli portugez, Cristiano Ronaldo kishte dalur me një video-mesazh në mbështetje të fëmijë sirianë, shkruan Periskopi.

Por, sot në  mbështetjë ka dalur edhe legjenda botërore e futbollit, Francesko Totti me një  video-mesazh.

“Everychildismychild” thotë kapiteni legjendar i Romës në postin e tij, në të cilën shihet duke mbajtur një fletë me fjalët në formën hashtag me fjalët tjera “Syria” dhe “StopWarCrimes”. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending