Connect with us

Sporti

Pas një kohe të gjatë Hazard u kthye mbrëmë nga lëndimi, por sot po ekzaminohet për një dëmtim tjetër

Published

on

Eden Hazard u kthye në fushë pas një kohe të gjatë dhe mbrëmë ishte titullar kundër Interit në Ligën e Kampionëve.

Por Hazard qëndroi në fushë për vetëm 64 minuta, kështu që ai u zëvendësua sepse u ankua përsëri për lëndim.

Zidane pyeti belgun nëse ishte diçka serioze dhe duke gjykuar nga fakti që Hazard ishte i zhgënjyer, duket se gjërat nuk janë aq naive.

Sot, ai do të shkojë për ekzaminime të hollësishme mjekësore, pas së cilës do të bëhet e qartë se sa i rëndë është dëmtimi i tij dhe sa kohë do të jetë jashtë fushës.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending