Connect with us

Lajme

Pas lirimit të Latës, flet avokati i tij

Avokati mbrojtës i Latif Gashit e ka konfirmuar lirimin e klientit të tij nga burgu. Sipas tij vet Gashi ka bërë kërkesë për lirim me kusht nga vuajtja e dënimit.

Published

on

Mexhid Syla, ka thënë se sjelljet e mira gjatë vuajtjes së dënimit kanë bërë që Gashi të lirohet nga burgu.

“Po klienti im para pak minutash është liruar nga burgu. Ai do të jetë nën mbikëqyrjen të Shërbimit Sprovues të Kosovës deri në Janar 2018. Klienti im ka bërë kërkesë për lirim dhe atij i është aprovuar”, ka thënë Avokati i Latif Gashit.

Ndërkohë që në bazë aktvendimit të Panelit për lirim me kusht i dënuari Latif GASHI do të jetë nën mbikëqyrjen të Shërbimit Sprovues të Kosovës deri me datën 14 Janar 2018.

Më 7 nëntor 2015 Gjykata e Apelit pati konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore për “Grupin e Llapit”, ku Latif Gashi ishte dënuar me vendim unik prej 6 vjet burgim./GazetaExpress/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending