Connect with us

Lajme

‘Pas largimit të Kelmendit nga Kuvendi, vie një servil që voton demarkacionin’

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Zafir Berisha, në Info Magazine të Klan Kosovës ka thënë se emërimi i Ramiz Kelmendit në postin e të dytit të kryeministrisë është shaka me vendin.

Published

on

Ai ka deklaruar se e ka pritur këtë gjë, nisur nga veprimet e fundit të Kelmendit dhe afria e tij me presidentin e vendit, Hashim Thaçi, njofton Klan Kosova.

“Ramiz Kelmendi zëvendëskryeministër është tallje që i bëhet Kosovës. Ta them të drejtën, unë e kam ditur që kjo gjë mund të ndodhë, prej kur i kam parë disa nisma qesharake të tij”.

“Por kjo nuk është asgjë tjetër veç një votë më shumë për demarkacionin, pasi largimi i tij nga Kuvendi i Kosovës ka bërë që në vend të tij të vijë një servil tjetër”. /klankosova.tv

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending