Connect with us

Sporti

Pasi dështoi për Bellerin, Barcelona e do këtë mbrojtës

Barcelona është duke shfaqur interesim për mbrojtësin e Southampton, Cedric Soares.

Published

on

Lajmi është dhënë nga tabloidi Goal, ku thuhet se drejtuesit e klubit katalunsa e duan lojtarin në fjalë, pas dështimit për të arritur marrëveshje për Hector Bellerin të Arsenalit.

Soarez ka treguar paraqitje të mira me skuadrën angleze dhe pritet që në janar klubi nga Camp Nou të dërgojë ofertë për të. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending