Connect with us

Lajme

Partia Fjala viziton Prekazin

Published

on

Kryetari i Partisë Fjala, Dr.Gëzim Kelmendi me bashkëpunëtorë vizituan sot Kompleksin Memorial “Adem Jashari” në Prekaz me rastin e nëntëvjetorit të Pavarësisë së Kosovës.

Ata u mirëpritën nga Prof.dr.Murat Jashari si përfaqësues i familjes Jashari, transmeton Klan Kosova.

Kelmendi uroi familjen Jashari me rastin e 9 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës dhe deklaroj se familja Jashari në krye me Komandantin Legjendar Adem Jasharin, kanë meritat kryesore për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës.

unnamed

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending