Connect with us

Lajme

Partia e Re e Romëve të Kosovës nesër te Thaçi

Në takimin e nesërm të thirrur nga presidenti Hashim Thaçi ku do të diskutohet për reformën zgjedhore, do të merr pjesë edhe Partia e Re e Romëve të Kosovës (KNRP), e cila është pjesë e Grupit Parlamentar 6+.

Published

on

 

Këtë e ka bërë të ditur për Periskopin  anëtari i kësaj partie dhe njëherësh edhe deputet në Kuvendin e Kosovës, Kujtim Paçaku.

Paçaku ka treguar se kryetari i KNRP-së ,  Jollxhi Shala i cili është edhe zëvendësministër për kthim dhe komunitete do të shkojë në takimin e thirrur nga presidenti, Hashim Thaçi. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending