Connect with us

Lajme

Partia e Drejtësisë e para që konfirmon pjesëmarrjen në takimin e ftuar nga Thaçi

Shefja e grupit parlamentar të Partisë e Drejtësisë, Labinotë Demi beson se kreu i këtij subjekti do të jetë nesër në takimin e thirrur nga Hahsim Thaçi për reformën zgjedhore.

Published

on

Ajo, për Periskopi.com  thotë se nuk e kanë biseduar edhe në subjekt, por mendon se kreu i Partisë së Drejtësisë, Ferid Agani do të jetë atje.

“Normal edhe partia jonë e ka marr këtë ftesë që do të flitet për reformën. Nuk e kam pyetur nëse do të jetë aty ose jo. Është çështja goxha e rëndësishme dhe do të marrim pjesë”, thotë ajo për Periskopin.

Demi shpjegon se ftesa është për subjektet politike.

Ndryshe, pavarësisht ndryshimit të kryetarit të kësaj partie në një mbledhje të jashtëzakonshme, Agani mbetet ende kryetar ngase KQZ-ja nuk e ka konfirmuar ende ndryshimin./ Periskopi

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending