Connect with us

Lajme

Parisi përfshihet nga shirat e mëdha

Published

on

Zyrtarët e trafikut të Parisit kanë bërë të ditur mbrëmë se u është dashur t’i mbyllin 15 stacione të metrove në Paris për shkak të përmbytjeve nga shiu i madh që ka rënë.

Një mot i keq ka përfshirë për dy orë mbrëmë Parisin, por sot në mëngjes janë hapur metrotë dhe trafiku është duke u zhvilluar normalisht, citon AFP zyrtarët e trafikut të Parisit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending