Connect with us

Lajme

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Published

on

 

Në Kosovë edhe sot do të kemi një ditë të nxehtë dhe me diell.

Në mëngjes, temperaturat do të jenë nga 18 deri në 26 gradë Celsius, ndërkaq ato gjatë ditës do të rritën deri në 31 gradë Celsius, sipas The Weather Chanel.

Gjatë ditëve me temperatura të larta qytetarët, sidomos të moshuarit dhe ata me sëmundje të zemrës, duhet të kenë kujdes që mos t’iu ekspozohen rrezeve të diellit.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending