Connect with us

Sporti

Paraqitja e dobët e Mustafit ndaj PSG

Published

on

Paris Saint-Germain dhe Arsenali barazuan mbrëmë në ndeshjen e parë të zhvilluar në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve për këtë sezon.

Mediumi francez L’Equipe ka vlerësuar paraqitjet e futbollistëve të të dyja skuadrave në ndeshjen e mbrëmshme.

Ajo që bie në sy është nota tejet e ulët e cila i është dhënë mbrojtësit Shkodran Mustafi.

vleresimet psg-arsenal/Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending