Connect with us

Lajme

Paralajmëron shefja e EULEX-it: Punoni nëse doni që ne të ikim

Shefja e Misionit për Sundimin e Ligjit në Kosovë (EULEX), Alexandra Papadopoulou ka thënë se institucionet e Kosovës duhet të vazhdojnë të tregojnë zotuesin e tyre në drejtimin e sundimit të ligjit për arsyen se EULEX nuk do të qëndrojë përgjithmonë në Kosovë.

Published

on

Papadopoulou e cila po merr pjesë në seminarin e Asamblesë parlamentare të NATO-s ka prezantuar punën e deritanishme të misionit të EULEX dhe ka theksuar: “EULEX nuk do të qëndroj përgjithmonë në Kosovë, një ditë do të mbaroj ky mision, sepse edhe tashmë veç ka filluar të reduktohen disa procese të këtij misioni

Institucionet e Kosovës duhet të vazhdojnë të tregojnë zotuesin e tyre në drejtimin e sundimit të ligjit. Këtu jemi për të ndihmuar dhe të punojmë bashkë”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending