Connect with us

Lajme

Para se të votojë, Joe Biden ndalon te kisha ku ka të varrosur shumë familjarë

Published

on

Joe Biden para kutive të votimit u drejtua për në kishën Shën Jozef në Brandywine në Delaware, me familjen e tij të martën në mëngjes.

Vendndodhja ka një rëndësi të veçantë për Biden – gruaja e tij e parë bashkë me vajzën foshnje të tyre – janë të varrosur atyre pasi humbën jetën në një aksident automobilistik në 1972, njofton Klan Kosova.

Varret e djalit të Biden, Beau, i cili vdiq nga kanceri i trurit në vitin 2015 në moshën 46 vjeçare dhe prindërit e tij janë gjithashtu të varrosur në këtë kishë.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending