Connect with us

Lajme

Panik në Beograd, Policia gjen dhjetëra bomba në aeroport

Një aksion i policisë serbe në aeroportin “Nicola Tesla” të Beogradit ka rezultuar me gjetjen e dhjetë bombave.

Published

on

Sipas informacioneve të para, Ministria e Punëve të Brendshme ka pranuar një email ku është njoftuar se në aeroport ka mjetet shpërthyese.

Pas një operacioni janë konfiskuar bombat dhe disa granata dore.

Nuk dihet ende nëse ka të arrestuar dhe për çfarë ndodheshin këto mjetet shpërthyese në aeroport./Indeksonline/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending