Connect with us

Lajme

Pamjet e tmerrit në Vjenë: Njerëz që vraponin dhe qindra makina policie pushtojnë qytetin

Published

on

Terrorizmi goditi sërish. Pas sulmit të pak ditëve më parë në Francë, dje u godit Austria në zemër të saj, Vjenë.

Sulmi ishte i koordinuar në 6 pika të ndryshme, ndërsa bilanci është disa viktima, numri ende i pakonfirmuar nga policia.

Në Vjenë dje mbizotëroi kaosi. Kudo shihje njerëz që vraponin dhe qyteti ishte pushtuar nga makinat e policisë.

Autoritetet u kërkuaan qytetarëve që të mos dalin nga shtëpitë, pasi ende nuk janë neutralizuar të gjithë terroristët, ndërsa dyshonin se në një hotel mund të mbahen disa pengje.

Pamjet e tmerrit bënë xhiron e botës, ku persona të armatosur gjer në dhëmbë qëllonin pa mëshirë qytetarët.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending