Connect with us

Lajme

Pamje tmerri nga Vjena, dorasi shihet duke shtënë në mes të qytetit

Published

on

Në kryeqytetin e Austrisë ka ndodhur një sulm me armë zjarri në një sinagogë.

Periskopi ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes ku shihen persona të panjohur duke shtënë me armë në mes të qytetit.

Policia e Vjenës ka treguar se forca të mëdha të policisë kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe po kthejnë rendin në kryeqytet.

Shumë shpejt kanë treguar se do të dalin me detaje në lidhje mme sulmin.

https://twitter.com/arutz20/status/1323369755097653248?s=19&fbclid=IwAR1f7dteMfe7Aepo1Ap40xDI3reNK6VX0smeimsEautNKkcyZMK6VAFkidE

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending