Connect with us

Lajme

Pamje të rënda nga sulmi në Stockholm: Njerëz që ikin dhe të tjerë të shtrirë në tokë (Video)

Kamioni i cili sot rreth orës 15:00 ka goditur njerëz në rrugën e këmbësorëve në qytetin e Stokholmit ka tronditur Suedinë, duke lënë të vdekur të paktën 3 persona dhe duke lënduar dhjetëra të tjerë.

Published

on

Sulmi  nga policia suedeze po trajtohet si sulm i mundshëm terrorist.

Në media janë publikuar pamje të rënda ku shihen njerëz duke ikur nga vendi i sulmit dhe të tjerë të shtrirë për tokë.

Gjithashtu shihet se rrugët janë mbushur me policë, mirëpo nuk dihet nëse autori i sulmit i cili ka ikur nga vendi i ngjarjes është arrestuar.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending