Connect with us

Lajme

Pamje të papublikuara të ushtrisë më të madhe dhe më të frikshme në botë (FOTO)

Published

on

Shumë qytetarë nga vende të ndryshme të botës, janë kuriozë të dinë se çfarë jete zhvillohet në shtetin më të izoluar në botë – Korenë Veriore.

Disa fotografi të postuara së fundmi shfaqin disiplinën, jetën private dhe atë profesionale të ushtrisë së diktatorit Kim Jong-un.

Edhe pse shumë njerëz munden vetëm të fantazojnë për mënyrën e jetës që zhvillohet në këtë vend, disa fotografë nga vende të ndryshme të botës kanë arritur të futen në Pyongyang për ta dokumentuar një gjë të tillë.

Por edhe pse në shumicën e rasteve kanë pasur vështirësi në shkrepjen e fotove, pa u penguar nga ciceronët që i shëtisnin nëpër vendet më interesante të kryeqytetit, megjithatë, ata kanë arritur t’i tregojnë botës së çfarë ndjenje është të jetosh në vendin më të izoluar në botë.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending