Connect with us

Lajme

Pamje rrëqethëse: Këmbësorët i shpëtojnë përplasjes së kamionit për një fije floku në Stokholm (Foto/Video)

Published

on

Ky është momenti rrëqethës kur qytetarët që kishin dalë për të bërë shoping, për pak sa nuk përplasen nga kamioni që po lëvizte me shpejtësi të madhe në drejtim të tyre.

Për fat të mirë disa prej tyre siç mund të shihet edhe në videon e postuar më poshtë i shpëtojnë vdekjes për një fije floku, pasi arrijnë të futen brenda një butiku, transmeton Telegrafi.

Të kapluar nga frika e paniku, qytetarët fillimisht përplasen për dyert e një buti në rrugën Queen dhe më pas arrijnë të futen brenda dhe të shmangin tragjedinë.

Në sulmin e sotëm në Stokholm kanë humbur jetën pesë persona ndërsa 15 tjerë janë lënduar rëndë, kur një kamion fillon të shkel këmbësorët.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending