Connect with us

Lajme

Pamje nga sulmi ndaj çerdhes ku u vranë 6 fëmijë (Foto +16)

Këto fotografi zemërcopëtuese shfaqin pasojat e përgjakshme të bombardimit të një çerdhe në Sirinë e shkatërruar nga lufta.

Published

on

Të paktën gjashtë fëmijë u vranë dhe 25 të tjerë u lënduan, pasi forcat që thuhet se janë besnike ndaj regjimit sirian, e bombarduan çerdhen.

Pamje të tmerrshme shfaqin fëmijët të mbuluar në gjak teksa qajnë dhe lodrat e tyre të shkapërderdhura nëpër dyshemenë e gjakosur, pas një sulmi me mortajë në qytetin e kontrolluar nga rebelët, Harasta, afër Damaskut.

f8

f9

f10

f11

f12

f7

f1

f2

f3

f4

f5

f6

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending