Connect with us

Lajme

Pallaska: Nga letrat e Kurtit shihet një mos gatishmëri e qartë për marrjen e mandatit

Published

on

Njohësi i çështjeve ligjore, Dastid Pallaska sonte në Debat Plus ka thënë se nuk shihet një gatishmëri e Albin Kurtit pëe të marrë mandatin e ri të Qeverisë, transmeton Periskopi

‘’Nga letrat e dërguara nga Kurti, duket një mos gatishmëri e qartë për të marrë mandatin’’

‘’Afati i arsyeshëm, varet nga sjellja e akterëve. Nëse kemi një parti që në letrën e parë thotë se nuk dëshiroj me e kriju qeverinë, një ditë afat i kanë. Ska asnjë veprim cfarëo qoftë në përpjekje të Qeverisë dhe kjo nuk në pajtim me Kushtetutën për përgjëgjësinë që ju takon’’/PERISKOPI/

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending