Connect with us

Lajme

Palestinezi vret vajzën 13-vjeçare izraelite në gjumë

Published

on

Një vajze izraelite e moshës 13-vjeçare është mbytur me thikë në dhomën e saj të gjumit në Bregun Perëndimor. Sulmuesi palestinez, i quajtur Mohamad Tra’ayra, i moshës 19-vjeçare kishte plagosur një oficerë policie para se të qëllohej për vdekje.

Viktima, e cila u identifikua nga mjekët me emrin Hallel Yaffa Ariel. Ajo vdiq menjëherë pas plagëve të marra, njofton The Guardian.

Sipas raporteve të para, oficerët izraelitë të sigurisë mbërritën në shtëpinë e saj në pjesën Kiryat Arba të Bregut Perëndimor, pranë qytetit palestinez të Hebronit, menjëherë pas sulmit dhe thyen derën e shtëpisë.

Një oficerë u godit me thikë dhe u plagos rëndë, para se të goditej për vdekje sulmuesi. Zyrtarët palestineze e identifikuan vrasësin si Mohamad Tra’ayra nga fshati fqinj Bani Na’im.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending