Pako e dyshimtë, mbyllet Times Square

Periskopi.com Lajme

Times Square, në qendër të Manhatanit në New York është mbyllur sot pas lajmërimit për një pako të dyshimtë, bëjnë të ditur mediat amerikane.

Pakoja e dyshimtë është vendosur para restorantit McDonald.

Policia menjëherë ka reaguar dhe ka mbyllur pjesën mes Avenysë së shtatë dhe tetë në Manhatan.

Qytetarët në këtë pjesë nuk u është lejuar ta përdorin metronë, bën të ditur Fox 5 NY .

Shpërndaje në: