Connect with us

Lajme

Pajaziti e mbron shefin e tij: Ai dha ide, nuk paralajmëroi zgjedhje

Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Zenun Pajaziti thotë se shefi i tij i partisë, Kadri Veseli nuk ka thënë se do mbahet zgjedhjet e parakohshme.

Published

on

Sipas tij, Veseli vetëm ka shfaqur idenë e tij, duke thënë se nëse krijohen rrethanat mund të mbahen zgjedhjet, raporton Periskopi

Madje, për Pajazitin është interesante atmosfera e krijuar momentalisht në skenën politike në Kosovë, e me refleksione të ndryshme.

“Kryetari i PDK ka shfaqur idenë e tij dhe të PDK, por nuk ka qenë apriori për zgjeshje. Ka thënë se nëse krijohen rrethanat mund të jetë e mundshme, e kjo nëse ka konsensus brenda subjekteve”, tha ai. / Periskopi

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending