Connect with us

Lajmet e dites

Logo
test 1 per slider hyhy
sport 3
sport 2
sport 1
post 5 per lifestyle
here we have the 4th post per lifestyle
previous arrow
next arrow
Slider

KUVENDI & QEVERIA

Logo
ME 17 MAJ ARI GOJANI DO TE VENDOS REKORDE PA PARA NE PESHNGRITJE
SKANDAL FJOLLA GJIKOLLI PA INSTAGRAM

Fjolla gjikolli pa instagram, pasi disa persona anonim(arron pirku i dyshuar) e kan report acc te Fjolles atehere instagram e ka marre aksion per te mbyllur accountin, me pak fjal simp army nuk eshte e kenaqur edhe eshte bere gati per nje sulm tek instagram hq edhe po ashtu per te djegur prizrenin.

Presidentja e Komisionit Evropian, Ursulua Von Der Leyen.

Presidentja e Komisionit Evropian, Ursulua Von Der Leyen, ka konfirmuar se 95 mijĂ« doza tĂ« vaksinave do tĂ« ndahen pĂ«r KosovĂ«n nga BE-ja duke filluar nga muaji maj. Presidentja e Komisionit Evropian, Ursulua Von Der Leyen, ka konfirmuar se 95 mijĂ« doza tĂ« vaksinave do tĂ« ndahen pĂ«r KosovĂ«n nga BE-ja duke filluar nga muaji […]

Nis mbledhja e Kryesisë

Ka filluar mbledhja e KryesisĂ« sĂ« Kuvendit ku pritet tĂ« caktohet seanca e re plenare. NĂ« rend tĂ« ditĂ«s pĂ«rveç pĂ«rgatitjeve pĂ«r seancĂ« Ă«shtĂ« edhe shqyrtimi i parĂ« i Projektligjit pĂ«r plotĂ«simin dhe ndryshimin e Kodit tĂ« ProcedurĂ«s Penale. NĂ« kĂ«tĂ« mbledhje po marrin pjesĂ« pĂ«rfaqĂ«suesit e gjitha grupeve parlamentare. Ky Ă«shtĂ« rendi i ditĂ«s: […]

Ambasada në Jerusalem: Palestina iu kërkon shteteve islamike çnjohjen e Kosovës

Palestina u ka kĂ«rkuar vendeve anĂ«tarĂ« tĂ« OrganizatĂ«s sĂ« BashkĂ«punimit Islamik qĂ« tĂ« ndĂ«rpresin marrĂ«dhĂ«niet diplomatike me KosovĂ«n pĂ«r shkak tĂ« vendosjes sĂ« ambasadĂ«s sĂ« KosovĂ«s nĂ« Jerusalem. Sipas raportimeve tĂ« Novosti, kĂ«rkesa u bĂ« nga ministri i PunĂ«ve tĂ« Jashtme tĂ« PalestinĂ«s, Riyad al-Malki, nĂ« njĂ« letĂ«r dĂ«rguar Sekretarit tĂ« PĂ«rgjithshĂ«m tĂ« OrganizatĂ«s Al-Maliki […]

Kjo ka qenë shuma më e lartë që ka marr bakshish Meda

KĂ«ngĂ«tari i njohur Meda Ă«shtĂ« shprehur se ishte thjeshtĂ«sia dhe modestia e bashkĂ«shortes qĂ« e bĂ«ri pĂ«r vete. Meda u shpreh se ishte ai qĂ« bĂ«ri hapi e parĂ« pĂ«r t’u lidhur me tĂ«. Ai shtoi se ndĂ«r vite Luljeta ka mbetur e njĂ«jta. KĂ«ngĂ«tari ia atribuoi tĂ« dyve suksesin e martesĂ«s sĂ« shĂ«ndetshme Meda […]

previous arrow
next arrow
Slider

SHOWBIZ

AUTO-TECH

More News

Recent Posts

Recent Comments

Archives

Categories

Meta