Connect with us

Lajme

Pacolli takon Labinot Tahirin pas raportimeve se do ta votojë PAN-in: Ja mesazhi i tij

Published

on

Lideri i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka publikuar një foto me nënkryetarin e partisë, Labinot Tahirin.

Ai në këtë fotografi të publikuar ka dhënë edhe një mesazh ku i bën thirrje Tahirit që ta vazhdoj misionin në shërbim të njerëzvëe dhe të siç ka thënë ai, shoqërisë sonë.

“Me bashkëpunëtorin dhe mikun tim Labinot Tahirin me të cilin ndajmë shumë vlera të përbashkëta humane. Labi, vazhdoje misionin tënd në shërbim të njerëzve dhe shoqërisë tonë. Na priftë e mbara”, ka shkruar Pacolli.

Ndryshe, Labinot Tahiri është një nga deputetët që u përfol se do të bashkohet me PAN-in.

Megjithatë, vetë Tahiri ka thënë se ai do të votojë ashtu siç vendos AKR.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending