Connect with us

Lajme

Pacolli reagon për bastisjen në shtëpinë e Krasniqit: Spektakël i panevojshëm dhe i neveritshëm

Published

on

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka reaguar për bastisjen që është duke u bërë në shtëpinë e ish-zëdhënësit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Jakup Krasniqi.

Pacolli ka thënë se ky spektakël policor ndaj Krasniqit është i panevojshëm dhe në një aspekt i neveritshëm.

“Ish luftëtarët e lirisë të Kosovës janë shembull unik i bashkëpunimit me drejtësinë. Ky spektakël policor sot ndaj ish Kryetarit të Kuvendit të Kosovës z. Jakup Krasniqi është i pa nevojshëm dhe në një aspekt i neveritshëm. Ish luftëtarët e lirisë të Kosovës janë shembull unik i bashkëpunimit me drejtësinë. Ky spektakël policor sot ndaj ish Kryetarit të Kuvendit të Kosovës z. Jakup Krasniqi është i panevojshëm dhe në një aspekt i neveritshëm”, ka thënë Pacolli në shkrimin e tij në Facebook.

Ai ka shkruar se “Drejtësia do të fitojë dhe ne besojmë fuqishëm në të”.

Bastisja në shtëpinë e Krasniqit ka filluar që nëntë orë, ndërkaq për këtë bastisje ka pasur reagime të shumta në vend.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending