Connect with us
Behgjet Pacolli Behgjet Pacolli

Lajme

Pacolli mohon se do të jetë kandidat i PDK-së dhe AAK-së për kryetar të Prishtinës

Published

on

Behgjet Pacolli ka mohuar se ai do të jetë kandidat i përbashkët i Partisë Demokratike të Kosovës dhe i Aleancës Kosova e Re për kryetar të Prishtinës në zgjedhjet e ardhshme lokale.

“Bashkëpunimi me subjektet parlamentare aktuale dhe me PDK’në është vije e kuqe e cila nuk tejkalohet”, ka thënë Pacolli për “Epoka e re”:

Ai ka shtuar se lajmet e tilla kanë qëllim dëmtimin e imazhit të AKR’së.

Pacolli ka theksuar se Kosova ka një qeverisje dhe opozitë të mbrapshtë pasi, sipas tij, as ky koalicion qeverisës dhe as kjo opozitë që nga fillimi i mandatit nuk janë marrë me asnjë çështje ekonomike.

Kreu i AKR’së ka thënë se izolimi i vendit e ka humbur shpresën e qytetarëve për një të ardhme më të mirë dhe për këtë, ai ka bërë fajtorë pozitën dhe opozitën.

“Në këtë periudhë rikonsolidimin e AKR’së unë e kam parë si mundësi për qytetarët e Kosovës”, ka theksuar Pacolli.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending