Connect with us
Behgjet Pacolli Behgjet Pacolli

Lajme

Pacolli: Cili do që zgjidhet president i SHBA-së, pozitive për Kosovën

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Begjet Pacolli, ka thënë se është duke pritur dhe përcjellur vazhdimisht procesin e zgjedhjeve në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Published

on

Këto deklarime Pacolli i dha në organizimin e bërë nga Ambasada Amerikane në Klan Kosova, për nder të zgjedhjeve të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, duke shtuar se cilido që është ai që do zgjedhet i pari i SHBA-ve, do të jetë pozitive për vendin.

‘’Unë do të jam zgjut deri sa të zgjidhet Presidenti i SHBA-së.’’

‘’Zgjedhjet janë një moment i rëndësishëm edhe për ne, dua shumë që zgjedhjet të kalojnë mirë.’’

‘’Le të zgjidhet një President, për Kosovën secili prej tyre është pozitiv.’’ka përfunduar, Pacolli, njofton Klan Kosova.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending