Connect with us

Sporti

Ozil na përshëndet me një fotografi fantastike me Granit Xhakën (Foto)

Published

on

Mesfushori gjerman me prejardhje turke, Mesut Ozil, tashmë ka vendosur për të ardhmen e tij, duke vazhduar ta zhvillojë karrierën e tij me Arsenali-n.

Arsenali tashmë ka udhëtuar për në Kinë për ta vazhduar turin para sezonal dhe është përballur me temperatura të larta në qytetin e Shanghait.

Ozil ka postuar një fotografi në Facebook me Granit Xhakën dhe lojtarin e ardhur te Arsenal nga Schalke, Sead Kolasinac.

“Mirëmëngjesi Evropë, mirëmbrëma Shangahi”, ka shkruar Ozil.

Ai po ashtu ka cekur se ka dalur për darkë me Xhaka-n dhe Kolasinac. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending