Connect with us

Sporti

Ozil dhe Sanchez pritet të rinovojnë kontratat

Published

on

Dy yjet e Arsenalit, Mesut Ozil dhe Alexis Sanchez pritet të rinovojnë së shpejti kontratat me klubin.

Kontratat aktuale të dy futbollistëve të njohur me ‘topçinjtë’ skadojnë në verën e vitit 2018.

Mediat angleze raportojnë se marrëveshja mes palëve pritet të arrihet së shpejti. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending