Connect with us

Lajme

ORCA do të deponojë ankesë për avancimet e paligjshme akademike në UP

Published

on

Organizata për Rritjen e Cilësisë në Arsim (ORCA), sot do të deponojë ankesë dhe prova të reja për rastet e avancimeve të paligjshme akademike në Universitetin e Prishtinës.

Para deponimit të ankesës dhe provave, ORCA do të mbajë konferencë për media para Ministrisë së Arsimit Shkencës dhe Teknologjisë.

“Gazeta Blic” ditë më parë pati publikuar një sëri të shkrimeve rreth avancimeve në Universitetin e Prishtinës.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending