Connect with us

Sporti

Orari i finaleve të Kupës së Kosovës në basketboll

Published

on

Të shtunën do të zhvillohen ndeshjet finale të Kupës së Kosovës në basketboll në të dyja konkurrencat.

Peja ndeshet me Golden Eagle Yllin në finalen e shumëpritur, me fillim nga ora 20:30.

Në konkurrencën e femrave, finalja luhet nga ora 17:30 mes Mabetex Prishtinës dhe Bashkimit. /Periskopi.com/

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending