Orari i finaleve të Kupës së Kosovës në basketboll

Të shtunën do të zhvillohen ndeshjet finale të Kupës së Kosovës në basketboll në të dyja konkurrencat.

Peja ndeshet me Golden Eagle Yllin në finalen e shumëpritur, me fillim nga ora 20:30.

Në konkurrencën e femrave, finalja luhet nga ora 17:30 mes Mabetex Prishtinës dhe Bashkimit. /Periskopi.com/

Shpërndaje në:
Të Ngjashme
Widget post How to clear the air in the most polluted cities on Earth
27 Feb 03:20 Persikopi
OPINION