Connect with us

Sporti

Orari dhe gjyqtarët e javës së 16-të në Super Ligë

Javën e 16-të në Vala Superligën e Kosovës do të hap ndeshja Feronikeli – Drenica, e cila zhvillohet të premten në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas.

Published

on

Ndërkohë, dy ndeshje do të zhvillohen të shtunën dhe tri të tjera të dielën.

Ndërsa ndeshjet e javës 17 do të zhvillohen në mesjavë.

Vala Superliga; Java e 16-të (e parafundit)

E premte, 25.11.2016, në orën 13.00

Feronikeli – Drenica

G.Nuza, F.Berisha, B.Selimaj, L.Mustafa

E shtunë, 26.11.2106

Gjilani – Prishtina

S.Isufi, A.Ejupi, A.Latifi, M.Baliu

Hajvalia – Drita

H.Hajdari, I.Kabashi, E.Baliqi, F.Tahiri

E diel, 27.11.2016

Trepça ’89 – Ferizaj

K.Vula, B.Kepuska, M.Berisha, I.Shuleta

Liria – Llapi

B.Gashi, A.Peshteri, V.Kelemendi, B.Jahmurataj.

Besa – Trepça

M.Bejtullahu, J.Musolli, L.Muhadri, B.Batalli

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending