Connect with us

Sporti

Orari dhe gjyqtarët e javës së 13-të në Super Ligë

Në këtë fundjavë zhvillohen ndeshjes e javës së 13-të në Vala Super Ligën e Kosovës në futboll.

Published

on

Ditën e shtunë zhvillohen dy ndeshje, ndërsa të dielën katër sosh.

Më posht mund t’i shihni përballjet si dhe gjyqtarët në këto sfida.

E shtunë

Feronikeli – Gjilani
B.Kosumi, A.Ejupi, G.Mehmeti, K.Vula

Drenica – Hajvalia
M.Bejtullahu, B.Morina, I.Kabashi, M.Baliu

E diel

Drita – Trepça-89
B.Gashi, F.Sekiraqa, E.Zeqiri, I.Shuleta

Prishtina – Liria (ndeshja zhvillohet ne Mitrovice ne stadiumin “Riza Lushta” )
S.Isufi, J.Musolli, V.Kelmendi, F.Tahiri

Trepça – Llapi
B.Jahmurataj, L.Muhadri, M.Berisha.G.Shala

Ferizaj – Besa
H.Hajdari, D.Prenqi, A.Latifi, N.Rraci    /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending