Connect with us

Sporti

Ofertë e çmendur për Rooneyn

Shanghai SIPG i ka ofruar plot 500 mijë funte në javë sulmuesit të Manchester United, Wayne Rooney.

Published

on

Mirror raporton se një ofertë e tillë iu kishte ofruar anglezit para 10 muajsh, por ai e kishte refuzuar.

30-vjeçari nuk është në formën e duhur në këtë sezon dhe spekulimet për një largim të mundshëm nga Old Trafford nuk mungojnë. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending