Connect with us

Lajme

O’Connell kërkon hetim transparent për vdekjen e Astrit Deharit (FOTO)

Pas reagimit të ambasadorit amerikan Greg Delawie, për vdekjen e dyshimtë të aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje, në burgun e Prizrenit, ka reaguar edhe ambasadori britanik në Kosovë, Ruairi O’Connell.

Published

on

Në profilin e tij në rrjetin social “Facebook”, O’Connell ka shkruar se në rastin e Deharit, duke siguruar se ekziston një hetim transparent dhe i shpejtë.

“ Unë i shprehi ngushëllime familjes dhe miqve të Astrit Deharit. Ne  kërkojmë nga autoritetet e Kosovës që të na sigurojë se ekziston një hetim transparent dhe të shpejtë në rrethanat e vdekjes së tij”, ka shkruar O’Connell.

RRRR

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending