Connect with us

Lajme

Obama: Përveç zemërimit, Trump s’ka çfarë të ofrojë

Presidenti Barack Obama inkurajoi vullnetarët që të vazhdojnë të punojnë edhe më shumë për Hillary Clinton në tetë ditët e ardhshme.

Published

on

Presidenti Barak Obama i tha një grupi vullnetarësh të jenë të fokusuar në mbështetjen e tyre dhënë Hillary Clinton, dhe të mos ndikohen nga ato që ai e quajti “zhurmë dhe pengesa” në përfundim të fushatës, shkruan CNN.

” Do të ketë zhurmë dhe pengesa gjatë ditëve të fundit të kësaj fushate. Ne e dinim se kjo do të ndodhte”, ka thënë Obama në një konferencë të organizuar nga fushata e Clinton.

Obama e vlerësoi pasardhësen e saj të mundshme si “ e mbijetuara e betejave të kaluara”.

Presidenti amerikan ndër të tjerash ka thënë se kandidati  republikan Donald Trump, nuk ka asgjë për të ofruar për vendin, përveç zemërimit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending